נשיונל ג'יאוגרפיק מציגים:

תחרות צילום פתוחה

בנושאים:

האדם בנוף מולדתו

הטבע הישראלי

עם ישראל חי!

בנושא האדם בנוף מולדתו הצילומים יכולים להיות של דיוקנאות (אבל לא רק) המציגים את החיבור בין הישראלי לביתו וסביבתו. לא יתקבלו בקטגוריה זו תמונות שולמו בסטודיו.

בנושא הטבע הישראלי יתקבלו צילומי סביבה וטבע ישראליים, ללא בני אדם בתמונה.

בנושא עם ישראל חי הצילומים יהיו של בעלי חיים בישראל, רצוי שהתמונות יהיו של בעלי חיים אופייניים לישראל אך הדבר אינו מחויב.

וכאן אתם נכנסים לתמונה ומייצרים אחת שאולי תשאיר אותנו פעורי פה.

הפרסים

30 המקומות הראשונים (10 מכל קטגוריה) יזכו להשתתף בתערוכת הצילום של נשיונל ג'יאוגרפיק ויקבלו, כל אחד, שובר בסך 500 ש"ח לרכישת קורסים בגליץ, בית הספר לצילום.

בחירת הקהל: מנוי שנתי למהדורה הישראלית של נשיונל ג'יאוגרפיק בצירוף מארז ספרי ההוצאה.

נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל

המהדורה הישראלית של נשיונל ג'יאוגרפיק, רואה אור משנת 1998 בארץ, מעבר למגזין המצליח בעולם עורכת תחרויות צילום אשר מגיעות לעשרות אלפי אנשים.

תנאים כללים

 1. התחרות נערכת בכפוף לתקנון זה.
 2. בהגשת תמונה לתחרות זו מאשר המשתתף כי תנאי התקנון והתחרות מקובלים עליו וכי תנאי התקנון מחייבים אותו לכל דבר ועניין.
 3. הגשת התמונות וההשתתפות בתחרות הן בחינם.
 4. כל משתתף רשאי להגיש תמונה אחת בלבד בכל קטגוריה.
 5. המגיש מצהיר כי הוא בעל הזכויות של התמונה.
 6. המגיש מצהיר כי התמונה הינה תמונה מקורית פרי מעשה ידיו וכי הוא משחרר את נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל באופן בלתי חוזר מכל אחריות בתחום זה ומכל טענה הכרוכה בזכויות יוצרים.
 7. ניתן להגיש תמונה דרך הקישור הבא בלבד ולא בכל דרך אחרת: https://nationalgeographic.co.il/photography-contest/
 8. על התמונה להיות בקובץ פורמט jpeg ובאיכות שלא תפחת מ-1,920 פיקסלים.
 9. ניתן להגיש תמונות אשר צולמו בכל אמצעי או פורמט (מצלמה מקצועית, טלפון סלולרי, תמונות פנורמה, חשיפה ארוכה או קצרה וכולי).
 10. על הצילום להיות נאמן למושא הצילום כפי שהוא נראה במציאות. לא יתקבלו צילומים עם עיבוד מופרז, ריטוש, חיבור כמה תמונות יחד או עריכה במבקשת המשנה את מהות הצילום. אסור בשום אופן להגיש תמונות שנוצרו ו/או שעובדו ו/או עברו עריכה ו/או שינוי כלשהו באמצעות תוכנות של בינה מלאכותית (AI). ניתן לערוך בהירות, צבעים, חיתוך וקונטרסט.
 11. יש לוודא כי בצילום אין פגיעה ברגשות או חריגה מהטעם הטוב. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לפסול צילומים שלא יעמדו בקריטריון זה.
 12. אין להטביע על התמונה לוגו או קרדיט צלם.
 13. ההשתתפות אסורה על עובדי החברות: נשיונל ג'יאוגרפיק וגליץ – בית הספר לצילום.
 14. ניתן להגיש אך ורק תמונה אשר צולמה על ידי המשתתפים בתחרות ואשר צולמו בהסכמת המצולמים או בנסיבות שאינן מצריכות קבלת רשות מהמצולמים.
 15. מגיש התמונה מצהיר כי הוא נושא באחריות מלאה על הסכמת מצולמים הכלולים בצילום וכי הוא יישא בכל הוצאה ו/או טענה ו/או תביעה בנדון.
 16. בתמונות לא יוצגו קטינים.
 17. התמונות הזוכות יבחרו על ידי צוות שופטים המורכב מנציגי גליץ בית הספר לצילום, ונשיונל ג'יאוגרפיק ישראל. התמונות תוצגנה לשופטים באופן אנונימי ללא ציון שמו של הצלם.
 18. ועדת השיפוט מטעם מארגני התחרות תבחר 20 תמונות של 20 משתתפים מבין התמונות שהוגשו לתחרות. החלטות השופטים הינן סופיות ואינן ניתנות לערעור.
 19. התמונות הנבחרות יוצגו לפי שיקול דעתם של נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל בפרינט (במגזין המודפס), בפלטפורמות אינטרנטיות (אתר אינטרנט או מדיה חברתית) ובחלל הפתוח לציבור הרחב בפורמט של תערוכה, וככל שהדבר יתאפשר ולפי שיקול דעת המארגנים בלבד .

לוחות זמנים – שלבי התחרות

קניין רוחני

בהגשת תמונה המשתתף מצהיר כי הוא בעל מלוא זכויות הקניין הרוחני וזכויות מוסריות בתמונה וכי לא הפר זכויות קניין רוחני של צד ג כלשהו.

בהגשת תמונה לתחרות המשתתף מאשר לנשיונל ג'אוגרפיק לעשות שימוש בתמונה, במסגרת ובהקשר לתחרות בלבד, בין בתקופת התחרות ובין לאחריה, כולל פרסום התמונה במגזין המודפס ובפלטפורמות דיגיטליות (אתר אינטרנט ומדיה חברתית) ובתערוכות פתוחות. שם המשתתף שצילם את התמונה יצויין בכל פרסום ו/או שימוש התמונה.

המשתתף מתחייב לשפות את נשיונל ג'יאוגרפיק בגין כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה מצד כל אדם שיטען לזכויות יוצרים ו/או זכויות קניין רוחני או כל זכות שהיא בתמונה שהוגשה, כולל הוצאות ישירות ועקיפות כתוצאה מהפרת זכויות יוצרים של צד ג'.

פרטיות

  בהגשת תמונה לתחרות מצהיר המשתתף כי התמונה לא מפרה ולא פוגעת בפרטיות המצולמים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות. התשמ"א-1981.

ברירת דין, סמכות שיפוט

 על כל סכסוך בקשר עם התחרות ו/או התקנון יחול הדין הישראלי, והסמכות הייחודית לדון בכל עניין ובכל סכסוך הנוגע לתקנון ו/או לתחרות מוקנה לבתי המשפט בירושלים.

פרטי התקשרות

לשירות הלקוחות של המגזין או בכל ענין ושאלה בנוגע למנוי שלך, נא ליצור איתנו קשר באמצעות טופס יצירת-קשר

או בטלפון 08-9999410

דילוג לתוכן