תחרות הצילום השנתית

נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל גאה להכריז על פתיחת ההרשמה לתחרות "ישראל היא הבית" – תחרות הצילום השנתית של המגזין,  התחרות המובילה לחובבי הצילום ולצלמים מקצועיים בישראל.

בימים מטלטלים ולא פשוטים אלה אנו מזמינים אתכם להיזכר בכל מה שטוב כאן, בבית. מהנופים הרבגוניים, דרך כור ההיתוך של התרבויות והאנשים ועד לעולם החי העשיר שממלא את ארצנו היפה מעל ומתחת לפני המים.

מה ישראלי בעיניכם וגורם לכם להרגיש בבית ואולי אף להתאהב בו מחדש? שלחו לנו את הצילום שמשקף בעיניכם יותר מכל את הקטגוריה הרלוונטית בתחרות, ואולי גם אתם תזכו להופיע במגזין נשיונל ג׳יאוגרפיק.

בתחרות שלוש קטגוריות:

טבע ישראלי צילומי טבע וסביבה בישראל

האדם בנוף מולדתו פורטרטים ישראליים ייחודיים

עם ישראל חי בעלי חיים בישראל

המהדורה הישראלית של מגזין נשיונל ג'יאוגרפיק רואה אור מאז 1998. אחת לחודש עשרות אלפי מנויים מקבלים את הגיליונות היישר לתיבת הדואר שלהם. המאמרים המתפרסמים במגזין מחיים את העבר, מקדמים את פני העתיד ומזמינים את הקוראים להעמיק ולהעשיר את הידע שלהם על עולמנו בתחומי חיים רבים – מפיתוחים טכנולוגיים חדשניים, תגליות מדעיות ומחקרים פורצי דרך, דרך פעילויות שימור עולמיות להצלת בעלי חיים הנתונים בסכנת הכחדה, ועד להתבוננות מרתקת ויוצאת דופן על עולם החי והטבע האנושי. כל אלו מלווים בתמונותיהם של מיטב הצלמים ברחבי העולם. המגזין עורך מדי שנה תחרות צילום שבה לוקחים חלק אלפי צלמים ויותר מרבע מיליון מצביעים בממוצע.

 

כיצד משתתפים בתחרות?

בוחרים את הצילום הכי יפה שלכם, ומעלים אותו לאחת מהקטגוריות הרלוונטיות המופיעות למטה.

ההרשמה תתקיים עד לתאריך 30.6.24

הנחיות חשובות

(שימו לב לכללי התחרות ופרטיה המלאים, כפי שמופיעים בתקנון התחרות)

  • מועד סיום הרשמה: 30.6.2024.
  • כל משתתף רשאי להגיש תמונה אחת בלבד בכל קטגוריה.
  • יש להגיש תמונה שצולמה בישראל בלבד. על התמונה להיות בפורמט jpeg ובאיכות שלא תפחת מ־1,920 פיקסלים, וללא כל סימן מים, לוגו או קרדיט צלם. ניתן להגיש תמונות אשר צולמו בכל אמצעי או פורמט (מצלמה מקצועית, טלפון סלולרי, תמונות פנורמה, חשיפה ארוכה או קצרה וכולי).
  • זכויות היוצרים שייכות לצלמ/ת, והשימוש בתמונות הוא במסגרת התחרות ובהקשר לתחרות בלבד.

פרטי התקשרות

לשירות הלקוחות של המגזין או בכל ענין ושאלה בנוגע למנוי שלך, נא ליצור איתנו קשר באמצעות טופס יצירת-קשר

או בטלפון 08-9999410

דילוג לתוכן